V sobotu, 7. apríla, sa v Humennom konalo Arcidiecézne stretnutie mládeže (ADSM). Zúčastnilo sa ho približne 780 mladých z Košickej arcidiecézy tak z blízkych, ako aj vzdialených farností. Aj tento rok na stretnutie s mladými prišiel pomocný biskup Mons. Marek Forgáč.

Read more ...

ADSM 2018 sa začne registráciou pri Mestskej športovej hale v Humennom o 8:00. Program v hale začína o 9:00, preto Vás chceme požiadať, aby ste, ak sa to dá, prišli skôr. Budete kratšie čakať a je väčšia šanca, že stihnete začiatok programu. Zaregistrovať niekoľko stovák účastníkov nie je možné urobiť za poslených 10 minút.

Read more ...

Aj tohto roku pripravujeme stretnutie košického otca biskupa s mládežou jeho arcidiecézy. Pre iné pastoračné povinnosti sa na stretnutí nebude môcť zúčastniť košický arcibiskup Bernard Bober, a tak sa s nami stretne pomocný biskup Marek Forgáč. Ani tohto roku neporušíme tradíciu a stretnutie sa uskutoční v sobotu po Veľkej noci, teda 7. apríla 2018. Meníme však tradičné miesto. Po 7 rokoch opúšťame Prešov a stretneme sa v Humennom, kde sa ADSM konalo pred 10 rokmi.

Read more ...

Subcategories

Page 1 of 4