Sledujte priebežný vývoj futsalového turnaja.

1. kategória (vek 18 - 30 rokov)

Skupina A

Košice
Terasa
Kurima Ohradzany Košice
Juh
Skóre Body Poradie
 Košice - Terasa X 5:0 1:6 1:4 7:10  3  3
 Kurima 0:5 X 2:6 0:6 2:17  0  4
 Ohradzany 6:1 6:2 X 1:1 13:4  7  1
 Košice - Juh 4:1 6:0 1:1 X 11:2  7  2

 

Skupina B

Ondavské
Matiašovce
Košice
Krásna
Prešov
Sekčov
Sačurov Skóre Body Poradie
 Ondavské Matiašovce
X 4:3 1:2 4:1 9:6  6  2
 Košice - Krásna
3:4 X 2:4 6:1 11:9  3  3
 Prešov - Sekčov
2:1 4:2 X 4:3 10:6  9  1
 Sačurov 1:4 1:6 3:4 X 5:14  0  4

 

Skupina C

Dubovica Košice
Podhradová
Vranov
Juh
Skóre Body Poradie
 Dubovica X 1:1 1:7 2:8  1  3
 Košice - Podhradová
1:1 X 1:0 2:1  4  1
 Vranov - Juh
7:1 0:1 X 7:2  3  2

 

Skupina D

Lipany Nižná
Šebastová
Hanušovce
nad
Topľou
Skóre Body Poradie
 Lipany X 2:1 0:2 2:3  3  2
 Nižná Šebastová
1:2 X 0:2 1:4  0  3
 Hanušovce nad Topľou
2:0 2:0 X 4:0  6  1

Semifinále

Ohradzany : Košice - Podhradová        5 :  2  (4 : 2)

Prešov - Sekčov : Hanušovce nad Topľou      3   :  2  (2 : 1)

o 3. miesto

Košice - Podhradová : Hanušovce nad Topľou    0 : 6

Finále

Ohradzany : Prešov - Sekčov     2 : 1

 

2. kategória (vek 14 - 17 rokov)

Skupina K

Humenné
sídlisko III
Jarovnice Mokroluh Skóre Body Poradie
 Humenné - sídlisko III
X 1:2 1:0 2:2  3  2
 Jarovnice 2:1 X 6:2 8:3  6  1
 Mokroluh 0:1 2:6 X 2:7  0  3

 

Skupina L

Vranov
Čemerné
Prešov
Sekčov
Podhorany
Skóre Body Poradie
 Vranov - Čemerné
X 0:2 1:1 1:3  1  3
 Prešov - Sekčov
2:0 X 0:2 2:2  3  2
 Podhorany
: 2:0 X 3:1  4  1

 

Skupina M

Nižná
Šebastová
Ondavské
Matiašovce
Nacina
Ves
Skóre Body Poradie
 Nižná Šebastová
X 0:4 0:1 0:5  0  3
 Ondavské Matiašovce
4:0 X 1:1 5:1  4  1
 Nacina Ves
1:0 1:1 X 2:1  4  2

 

Skupina N

Hermanovce Košice
Krásna
Košice
Juh
Skóre Body Poradie
 Hermanovce X 2:0 5:2 7:2  6  1
 Košice - Krásna
0:2 X 3:0 3:2  3  2
 Košice - Juh
2:5 0:3 X 2:8  0  3

Semifinále

Jarovnice : Podhorany       0  :  3  (0 : 1)

Ondavské Matiašovce : Hermanovce       2  : 1   ( 0 : 0 )

o 3. miesto

Jarovnice : Hermanovce  4 : 1

Finále

Podhorany : Ondavské Matiašovce   1: 0

 

3. kategória (vek do 13 rokov vrátane)

Skupina R

Prešov
Sekčov
Košice
Krásna
Jenkovce Košice
Terasa
Skóre Body Poradie
 Prešov - Sekčov
X 0:4 2:0 1:0 3:4  6  3
 Košice - Krásna
4:0 X 0:1 2:1 6:2 6  1
 Jenkovce 0:2 1:0 X 1:0 2:2  6  2
 Košice - Terasa
0:1 1:2 0:1 X 1:2  0  4

 

Skupina S

Podhorany Košice
Juh
Hermanovce
Skóre Body Poradie
 Podhorany
X 6:0 0:1 6:1  3  2
 Košice - Juh
0:6 X 1:7 1:13  0  3
 Hermanovce
1:0 7:1 X 8:1 6  1

 

Skupina T

Košice
Šaca
Košické
Olšany
Budimír
Skóre Body Poradie
 Košice - Šaca
X 0:1 1:0 1:1  3  2
 Košické Olšany
1:0 X 3:0 4:0  6  1
 Budimír
0:1 0:3 X 0:4 0  3

 

Semifinále

Hermanovce : Jenkovce      3  : 0   (1 : 0 )

Košice - Krásna : Košické Olšany       0  : 2   (0 : 1)

o 3. miesto

Jenkovce : Košice - Krásna     0 : 5   (0 :1)

Finále

Hermanovce : Košické Olšany   0 : 1 pp