22. apríla sa uskutoční Arcidiecézne stretnutie mládeže košickej arcidiecézy (ADSM) v Prešove. Toto podujatie sa však nezaobíde bez dobrovoľníkov. Preto prosíme a pozývame všetkých ochotných mladých do dobrovoľníckej služby.

Oblasti služby:

 

 • Stavbársky tím
  Služba tohto tímu začína už v piatok v hale Hotelovej akadémie. Jeho úlohou je rozložiť pódium, pripraviť halu (rozložiť koberce, pripraviť lavice do vestibulu, zatemniť okná....)

 • Registračný tím
  Úlohou registrácie je privítať a registrovať účastníkov ADSM, strážiť vstup do haly a Gymnázia sv. Moniky. Tím registrácie začína službu v sobotu ráno, pred začiatkom programu v hale HA.

 • Workshopový tím
  Workshopy budú prebiehať po programe na Gymnáziu sv. Moniky v Prešove. Dobrovoľníkovi bude pridelený workshop a jeho úlohou je pripraviť si miestnoť, kde bude workshop prebiehať, byť k dispozícií počas workshopu, navigovať účastníkov po škole a po skončení poupratovať triedu i školu.
 • Tím podľa potreby
  Podstatou tímu podľa potreby je byť flexibilný, úlohy budú zadávané postupne počas dňa. :)

Prihlasovanie dobrovoľníkov je do 15.4.2017 na https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSejSqugcMk2Iki-5KhI73oxqWtM9g7QCekP229XJbayFyJmxw/viewform