V sobotu 2.3.2019 sa v telocvični ZŠ Sibírska v Prešove uskutočnil arcidiecézny volejbalový turnaj.

Fotky z turnaja

Výsledné poradie

 

  1. Kurima

  2. Jarovnice - sv. Anton

  3. Humenné

 

  4. Jarovnice - Fatima

  5. Pečovská Nová Ves

  6. Stropkov

  7. Prešov UPC

  8. Hankovce

  9. Podhorany

 Prešov - Sekčov 

Skupiny   Rozpis zápasov v skupinách

Finále

                       Kurima : Prešov - Sekčov 
                                 2:0
                       ( 20:0 ; 20:0 )

 

Tím Prešov - Sekčov bol pre porušenie pravidiel diskvalifikovaný a
vylúčený z turnaja!

                    

o 3. miesto

   Jarovnice - sv.Anton : Humenné
                                  2:1
                    ( 8:20 ; 20:14 ; 15:13)

 

Semifinále

Prešov - Sekčov : Humenné         2:0      ( 20:14 ;  20:6   )
Jarovnice - sv. Anton : Kurima         0:2      (   6:20 ;  13:20 )

Štvrťfinále

Jarovnice - Fatima : Jarovnice - sv. Anton         0:2       (  9:12 ; 10:15   )
Kurima : Pečovská Nová Ves         2:0       (  20:2 ; 12:8     )
Prešov - Sekčov : UPC Prešov      1,5:0,5    (    9:9 ; 11:7     )
Humenné : Stropkov          2:0       ( 11:10 ; 12:11   )
 

Skupiny

Skupina A

Poradie                 Tím                  Body   Sety    Skóre 

    Humenné   

    Podhorany   PnV          UPC               Fatima     
2.  Humenné
    6:2     110:75
(+ 35)
x 2:0
(  20:5 ; 18:5  )
2:0
( 11:10 ; 15:11  )
2:0
(  12:9 ; 14:12)
0:2
(  8:13 ; 12:10 )

5. 

 Podhorany
0:8 47:149 0:2
(  5:20 ; 5:18  )
 x  0:2
(  6:15 ;  8:19 )
0:2
(  5:24 ; 9:16  )
0:2
(  3:16 ; 6:21  )
3.   Pečovská Nová Ves
 (PnV)
6:2  106:77
(+ 29)
0:2
( 10:11 ; 11:15 )
2:0
( 15:6  ; 19:8  )
x 2:0
( 11:5  ; 15:10 )
2:0
( 18:11 ; 13:11 )
4.   UPC Prešov
 (UPC)
2:6 92:82 0:2
(  9:12 ; 12:14)
2:0
(  24:5 ; 16:9  )
0:2
(  5:11 ; 10:15 )
x 0:2
(  8:11 ;  8:15 )
1.   Jarovnice - Fatima
 (Fatima)
6:2 108:70
(+ 38)
2:0
(  13:8 ; 10:12 )
2:0
(  16:3 ; 21:6  )
0:2
( 11:18 ; 11:13 )
2:0
( 11:8  ; 15:8  )
x

Skupina B

Poradie Tím  Body   Sety  

 Skóre 

     Stropkov          Prešov     
       Anton       
     Kurima       Hankovce   
3.   Stropkov  3,5:4,5  83:76 x 0:2
(  6:12 ; 10:12 )
1:1
(  17:4 ; 7:10  )
0,5:1,5
(  5:17 ; 10:10 )
2:0
(  18:4 ; 10:7  )
 1.  Prešov - Sekčov
 (Prešov)
 11  7:1 100:65 2:0
( 12:6  ; 12:10 )
x 2:0
(  9:8  ; 14:8  )
1:1
(  9:11 ; 13:9  )
2:0
(  17:5 ; 14:8  )
4.  Jarovnice - sv. Anton 
 (Anton)
3:5 74:88 1:1
(  4:17 ; 10:7  )
0:2
(  8:9  ;  8:14 )
x 0:2
(  8:11 ;  8:13 )
2:0
(  15:9  ;  13:8  )
2.   Kurima 10  6,5:1,5 101:66 1,5:0,5
(   17:5 ; 10:10 )
1:1
(  11:9 ; 9:13  )
2:0
( 11:8  ; 13:8  )
x 2:0
( 18:3  ; 12:10 )
5.   Hankovce 0:8 54:117 0:2
(  4:18 ; 7:10  )
0:2
(  5:17 ; 8:14  )
0:2
( 9:15  ;  8:13 )
0:2
(  3 :18 ; 10:12 )
x

 

Rozpis zápasov v skupinách

*Časy sú len orientačné

 

Plocha A

 

Plocha B

09:00 Podhorany : Pečovská Nová Ves   Prešov - Sekčov : Jarovnice - sv. Anton
09:20 UPC Prešov : Jarovnice - Fatima   Kurima : Hankovce
09:40 Humenné : Podhorany   Stropkov : Prešov - Sekčov
10:00 Pečovská Nová Ves : UPC Prešov   Jarovnice - sv. Anton : Kurima
10:20 Jarovnice  - Fatima : Humenné   Hankovce : Stropkov
10:40 UPC Prešov : Podhorany   Kurima : Prešov
11:00 Humenné : Pečovská Nová Ves   Stropkov : Jarovnice - sv. Anton
11:20 Podhorany : Jarovnice - Fatima   Prešov : Hankovce
11:40 Humenné : UPC Prešov   Stropkov : Kurima
12:00 Pečovská Nová Ves : Jarovnice - Fatima   Jarovnice - sv. Anton : Hankovce
12:30 A1 : B4   B1 : A4
13:00 B2 : A3   A2 : B3
13:30 vA1B4 : vB2A3   vB1A4 : vA2B3
14:00   :       :